Сучасна серія прихожих "Вендо"
Прихожі серії "Вендо" - гарантія стильного інтер'єру

У процесі планування інтер'єру передпокою, зазвичай перед вами постає два важливих завдання. По-перше, максимально функціонально заповнити цей простір, площі якого не завжди вистачає. А по-друге, зробити його сучасним та стильним. Адже передпокій - це обличчя кожного будинку. З меблевою фабрикою «Комфорт меблі» ви зможете швидко і вигідно вирішити ці питання. Ми пропонуємо вашій увазі недорогі та сучасні прихожі серії "Вендо".

Фасади прихожих серії "Вендо" відрізняються поєднанням глянцевої та матової текстур, такий прийом щоразу привертатиме увагу гостей, а господарі прийматимуть безліч компліментів. Для того, щоб дизайн прихожої ще більше вирізнявся з-поміж інших, ми додали можливість замовлення глянцевих фасадів з фотодруком. Сучасне зображення на меблях додає індивідуальності та підкреслює досконалий смак власника помешкання.

Для замовлення доступні дві комбінації кольорів прихожих "Вендо" Прихожі

  • білий/дуб золотий
  • білий/бетон світлий.

Замовляти можна як з фотодруком на фасадах так і без нього.

У питанні вибору прихожої ми надаємо покупцеві неймовірну свободу творчості. Адже ми створили безліч варіантів передпокоїв, які ви можете замовити в нашому інтернет-магазині або в наших представників.

Модульні прихожі фабрики «Комфорт меблі» представлені шафами купе, різноплановими тумбами, комодами і вішалками, за допомогою яких можна легко організувати естетичний і функціональний простір. Завдяки наявності модульних серій меблів ви зможете створити прихожу в єдиному стилі. А в подальшому доповнити її необхідними елементами на ваш розсуд.

Фабрика "Комфорт меблі" у Києві, вже більше 15-ти років на меблевому ринку. За ці роки ми зарекомендували себе як компанію, яка турбується про комфорт покупця, виготовляючи меблі лише з якісних та надійних матеріалів. На нашому сайті ви віднайдете меблі різноманітних стильових рішень та цінових категорій. Адже ми турбуємося про те, щоб кожен покупець віднайшов у нас свій варіант корпусних меблів.
06.04.2021

Возврат к списку