Спальня серії "Класика"
Спальня в класичному стилі від фабрики "Комфорт меблі"

Не дивлячись на безліч інших варіантів, класика завжди залишається популярною. Її гармонійна обстановка сприяє повноцінному відпочинку, дарує відчуття спокою та умиротворення. Такий стиль особливо підходить людям, що цінують комфорт і вишуканий дизайн, що ніколи не вийде з моди. У даній статті ми ознайомимо вас із серією спальних "Класика" від фабрики "Комфорт меблі".

У дизайні класичної спальної кімнати важлива кожна деталь. Необхідно правильно підібрати фактуру і відтінки меблів, предмети декору, які дозволять створити вишуканий і неповторний інтер'єр. Головне, не забувати, що це кімната для релаксації та здорового сну. Тому спальня повинна бути, в першу чергу, красивою і комфортною.

Спальня

Модульна спальня "Класика"

На відміну від інших, більш демократичних видів дизайну, класика не допускає розрізненості предметів — тут всі меблі повинні бути з ідентичним декором та з одного комплекту. Тому фабрика "Комфорт меблі" представляє серію модульних спальних "Класика", де кожен елемент гармоніює та доповнює інші предмети.

Центральне місце, звичайно ж, займає ліжко з різьбленим узголів'ям. Натуральні відтінки кольорів дозволять створити неймовірно розкішну і теплу атмосферу. Незамінними є також приліжкові тумби у класичному стилі, з різьбленими узорами на фасадах. Доповнюють інтер'єр шафа-купе, комод, туалетна тумба та дзеркало, виконані в єдиному стильовому рішенні.

Кожен елемент спальні — фрезерований, завдяки такій деталі спальня виглядає стриманою та водночас розкішною. Дана серія продумана до дрібниць, тому завжди залишатиметься актуальною.

Серія - "Класика" - перевірена часом спальня, адже її класичний дизайн буде актуальним завжди. Завдяки гармонійності класики, в спальні створюється спокійна атмосфера, яка налаштовує на повноцінний відпочинок.

Фабрика "Комфорт меблі" у Києві, постійно слідкує за останніми тенденціями у меблевій сфері для того, щоб представляти лише актуальні серії меблів, які виконані не лише в сучасному дизайні, а й мають високу функціональність. Серія спальних "Класика" відповідає всім головним рисам даного стилю та розроблена згідно з сучасними вимогами користувачів. Таким чином, спальні в класичному стилі від фабрики "Комфорт меблі" користуються неабиякою популярністю та здобувають лише схвальні відгуки!

07.04.2021

Возврат к списку