Переваги модульної спальні

Переваги модульної спальні от фабрики Комфорт мебель, официальный сайт в Ужгороде


Особливості модульної спальні

Після важкого трудового дня можливість відпочити в приємній обстановці є запорукою міцного здоров'я. Тому облаштуванню спальні варто приділити особливу увагу. Саме модульні меблі в спальню здатні зробити кімнату максимально комфортною та функціональною.

Фабрика "Комфорт меблі" надає можливість підібрати компоненти модульних меблів на будь-який смак - все залежить від уподобань господаря помешкання. Всі компоненти системи виконані в єдиному стилі, тому як би не трансформувалися меблі, вони завжди виглядатимуть гармонійно в кімнаті. Навідміну від застарілих стінок, такі конструкції займають не багато місця, а модулі місткі і кожен елемент виконує своє призначення.

Набірний комплект меблів для спальні від фабрики "Комфорт меблі" включає: шафи для одягу, ліжко, приліжкові тумби, комоди, а в серії спалень "Класика" додано туалетну тумбу. Елементи комплекту кожен покупець обирає індивідуально, в залежності від власних потреб.

Серед широкого асортименту запропонованих нами меблів, підібрати комплекти можливо практично в будь-якому стилі: лофт, класичному, мінімалістичному, хай-текпрованс, модерн. Для зручності, ми пропонуємо комплекти відразу в декількох кольорових рішеннях на вибір.

Модульні спальні Переваги модульної спальні:

  • можливість створення індивідуальної меблевої композиції, вибравши лише ті модулі, які вам необхідні;
  • можливість докупити необхідний модуль, якщо виникне  потреба;
  • такі меблі можна з легкістю забрати при переїзді та відтворити інтер'єр на новому місці;
  • типові модулі виготовляються швидше, ніж меблі на замовлення. А серійне виробництво істотно знижує кінцеву вартість.

Самостійне компонування є головною відмінністю модульних меблів від інших варіантів. Така система чудово підходить для планування інтер'єру.

Фабрика "Комфорт меблі" у Києві, пропонує широкий вибір корпусних меблів. Ми надаємо можливість підібрати комплект спальні в будь-якому стильовому рішенні та ціновій категорії! На нашому сайті ви віднайдете модульну спальню згідно власних потреб та смаків, яка слугуватиме довгі роки та додаватиме комфорту  до повсякденного життя.
25.03.2021

Возврат к списку